Zájmové kroužky

2021/2022

 

Čtenářský klub

Jana Podlahová - 9. třída

pondělí od 13.30 - 15.00

Klára Vakočová - 6. a 7. třída

pondělí od 13.30 - 15.00

Veronika Mlčkovská - 4. třída

středa od 13.15 - 14.00

 

Kroužek informatiky

Jana Ranglová - 5.třída

pondělí od 12.50 - 13.35

 

Tvoření

Veronika Mlčkovská / 4. třída /

pondělí 12.45 - 14.15 - sudé týdny

 

Florbal

Jiří Kravar - skupina starších žáků

                    pátek -  12.45 - 14.15

                   skupina mladších žáků

                       pondělí - 13.15 - 14.45

 

Mladí myslivci a ochránci přírody

Pavel Kodad

úterý 14.30 - 16.00

 

 

Práce s přírodními materiály

Pavel Kodad

středa 13.30 - 15.00

Základy řezbářství, sochařství, práce se dřevem,

kostí, kamenem

 

Doučování

Šárka Selnarová - 3. třída

pondělí od 12.50 - 13.35

Michaela Smažíková

čtvrtek, pátek - od 7, 20

Darina Kocourková

matematika

čtvrtek od 7.00

Jiří Vaněk

matematika

středa od 7.00

Simona Jirásková

anglický jazyk

pondělí od 7.00

 

Jazyková komunikace, logopedická cvičení

Marie Dindová

 

Elektrotechnický kroužek

Jiří Vozábal

středa - 13.30 - 15.30 - sudé týdny

 

 

Kroužky ve školní družině

Keramika pro 1. a 2. třídu

Marie Dindová

úterý – 13:00 h. /1x za 14 dní/

 

Keramika pro 3., 4. a 5. třídu

Jindřiška Kolářová

pondělí  - 13:30 h. /1x za 14 dní/

 

Tvořílkové

(výtvarné a kreativní činnosti - včetně origami) pro 1. a 2. třídu

Marie Dindová

úterý – 13:00 h. /1x za 14 dní/

 

Tvořílkové

 (výtvarné a kreativní činnosti) pro 3., 4. a 5. třídu

Jindřiška Kolářová

pondělí  - 13:30 h. /1x za 14 dní/

 

Hubák - jazyková komunikace pro 1. a 2. třídu

Marie Dindová

středa – 12:30 h.

 

Jogínci – jóga dance pro dívky 3., 4. a 5. třídy

Jindřiška Kolářová

středa – 13:30 h.

 

Parkourový kurz

16.9. - Parkour - ukázka pro zájemce

           17.15 - 18.15 v tělocvičně

 

 

Na naší škole působí již několik let ZUŠ Tábor 

Zaměření výuky :

 - klavír

- flétna 

- kytara

 

Angličtina pro děti s rodilým mluvčím 

čtvrtek 12.00 - 15.30

Mgr.Martina Švadlenová
tel.77436169
martina.svadlenova@gmail.com

www.anglictinasrodiloumluvci.cz

 

Tancujeme s ATAKEM

Pondělí - 18.00 - 19.00

Středa - 17.30 - 19.30

 

2020/2021

Čtenářský klub

Jana Podlahová - 9. třída

pondělí od 13.30 - 15.00

Veronika Mlčkovská - 3.třída

pondělí  od 12.40 - 14.10

Klára Vakočová - 6. a 7.třída

pondělí od 13.30 - 15.00

Zkusíme to anglicky

1.třída - Jana Ranglová - 1.skupina

              Simona Jirásková - 2.skupina

               úterý

2. třída - Šárka  Selnarová

                čtvrtek  - 11.45

 

Doučování

Darina Kocourková - matematika

                                 středa  od 6.45 - 6. a 8.třída

                                 pátek od 6.45 - 9.třída

Irena Marvanová - matematika  - pátek od 7.00 - 7.třída

Miroslava Soldátová - 5.třída - středa - od 12.45

 

 

Jazyková komunikace, logopedická cvičení

Marie Dindová

 

Pedagogické intervence

Klára Vakočová

Marie Dindová

 

Ve školním roce 2020 / 2021 vám ve školní družině

nabízíme tyto zájmové kroužky:

(doba a čas je zatím orientační, může se ještě změnit)

 

Keramika

Jindřiška Kolářová

pondělí  - 13:00 h. /1x za 14 dní/

Marie Dindová

úterý – 13:00 h. /1x za 14 dní/

 

Tvořílkové

Jindřiška Kolářová

pondělí  - 13:00 h. /1x za 14 dní/

 

Hubák - jazyková komunikace

Marie Dindová

středa – 12:30 h.

 

Jogínci – jóga dance pro dívky

Jindřiška Kolářová

středa – 13:30 h.

 

Origami

Marie Dindová

čtvrtek – 13:00 h.

 

Na naší škole působí již několik let ZUŠ Tábor 

Zaměření výuky :

 - klavír

- flétna 

- kytara

 

Angličtina pro děti s rodilou mluvčí 

čtvrtek 12.10 - 15.30 - 4 skupiny

Mgr.Martina Švadlenová
tel.77436169
martina.svadlenova@gmail.com

www.anglictinasrodiloumluvci.cz

 

Náboženství

pondělí - 14.30 - 15.15

Marie Šittová

 

2019/2020

Zkusíme to anglicky

1. třída - Šárka  Selnarová

                čtvrtek  - 11.50

2.třída -  Šárka Selnarová 

               úterý - 11.50

Keramika

 Miroslava Soldátová

 středa od 13.00   / 1x za 14 dní /

 

Čtenářský klub

Jana Podlahová - 6. - 7. třída

pondělí od 13.00

Veronika Mlčkovská - 2.třída

pondělí  od 12.00

 

Florbal

Jiří Kravar -skupina starších žáků

                   pátek -  13.00

                   skupina mladších žáků

                       středa - 13.30

 

Šikulka

Veronika Mlčkovská - 2. a 3.třída

čtvrtek od 13.45

 

Hlavolamy a deskové hry

Jana Ranglová - 5.třída

pondělí - 13.00 - 14.30

 

Konzultace z českého jazyka / 9.třída /

Marie Kravarová

pátek od 6.45

 

Doučování

Darina Kocourková -matematika

                                 pondělí od 6.45 - 9.třída

                                 středa od 6.45 - 7.a 8.třída

Simona Jirásková - anglický jazyk - úterý - od 6.45

Miroslava Soldátová - 4.třída - úterý - od 12.40

 

Pedagogické intervence

Jana Podlahová

Jana Ranglová

 

Jazyková komunikace, logopedická cvičení

Marie Dindová

 

Pracujeme s přírodními materiály

Pavel Kodad

středa 13.30 - 15.00

čtvrtek 14.00 - 15.30

Základy řezbářství, sochařství, práce se dřevem,

kostí, kamenem

- plastická řezba

- prostorová řezba

- výroba šperků

- dárkové a umělecké předměty

 

Mladí myslivci a ochránci přírody

Pavel Kodad

úterý 14.30 - 16.00

toulky přírodou, poznávání zvěře

návštěvy ZOO, obor, bažantnic

ukázky výcviku loveckého psa

krmení zvěře a pečování o ni

střelby na terč

soutěže - např. Zlata srnčí trofej

 

Na naší škole působí již několik let ZUŠ Tábor 

Zaměření výuky :

 - klavír

- flétna 

- kytara

 

Angličtina pro děti s rodilou mluvčí 

čtvrtek 13.00 - 15.30

1. skupina - 13:00 - 13:45 - 1. -  2.tř.

2. skupina - 13.50 -14:35 - 3. - 5. tř.

3. skupina - 14:45 - 15:30 - 6. - 9.tř.

Mgr.Martina Švadlenová
tel.77436169
martina.svadlenova@gmail.com

www.anglictinasrodiloumluvci.cz

Tancujeme s ATAKEM

Pondělí 

Čtvrtek

 

Náboženství

pondělí - 15.00

Marie Šittová

 

Zájmové kroužky ve školní družině

Keramika

Jindřiška Kolářová

pondělí  - 13:00 h. /1x za 14 dní/

 

Tvořílkové

Jindřiška Kolářová

pondělí  - 13:00 h. /1x za 14 dní/

 

Hubák - jazyková komunikace

Marie Dindová

středa – 12:30 h.

 

Jogínci

Jindřiška Kolářová

středa – 13:30 h.

 

Origami

Marie Dindová

čtvrtek – 13:00 h.

 

2018/2019

Zkusíme to anglicky

1. třída - Šárka  Selnarová

                středa  - 11.50

2.třída -  Simona Jirásková

               úterý - 12.20

 

Florbal

2.stupeň - Jiří Kravar

                pátek - 13.00

1. stupeň - Jiří Kravar

                    středa - 13.00

 

Keramika

 Miroslava Soldátová

 středa od 13.30   / 1x za 14 dní /

 

Čtenářský klub

Jana Podlahová - 7. třída

pondělí od 13.00

Veronika Mlčkovská - 5. třída

čtvrtek od 12.40

 

Pracujeme s přírodními materiály

Pavel Kodad

středa 13.30 - 15.00

čtvrtek 14.00 - 15.30

Základy řezbářství, sochařství, práce se dřevem,

kostí, kamenem

- plastická řezba

- prostorová řezba

- výroba šperků

- dárkové a umělecké předměty

 

Mladí myslivci a ochránci přírody

Pavel Kodad

úterý 14.30 - 16.00

toulky přírodou, poznávání zvěře

návštěvy ZOO, obor, bažantnic

ukázky výcviku loveckého psa

krmení zvěře a pečování o ni

střelby na terč

soutěže - např. Zlata srnčí trofej

 

Příprava na vyučování

2.třída - Olga  Hladíková

pondělí, čtvrtek, pátek - od 11.45

 

Doučování

3.třída - Miroslava Soldátová - pondělí od 12.40

4.třída - Jana Ranglová - pondělí od 12.40

5.třída - Šárka Selnarová - pondělí od 12.40

2.stupeň - matematika - Lukáš Kopecký - středa od 13.30

 

Konzultace z matematiky

2. stupeň - Darina Kocourková - pondělí od 7.00

 

Pedagogické intervence

Jana Podlahová

 

Jazyková komunikace, logopedická cvičení

Marie Dindová

 

Na naší škole působí již několik let ZUŠ Tábor 

Zaměření výuky :

 - klavír

- flétna 

- kytara

 

Angličtina pro děti s rodilou mluvčí 

čtvrtek 12.00 - 15.30

Mgr.Martina Švadlenová
tel.77436169
martina.svadlenova@gmail.com

www.anglictinasrodiloumluvci.cz

 

Tancujeme s ATAKEM

Pondělí 

Čtvrtek

 

Náboženství

úterý - 14.35

Marie Šittová