Zájmové kroužky, doučování

2022 / 2023

Florbal

Jiří Kravar - skupina starších žáků

                    pátek -  13.00 - 15.00

                   skupina mladších žáků

                       středa - 13.00 - 15.00

Elektrotechnický kroužek

/ 7. - 9. třída /

Jiří Vozábal ze SŠSI v Táboře

středa - 13.30 - 15.30 - sudé týdny

1. schůzka 21. 9. 2022

 

Myslivost a ochrana přírody 

Pavel Kodad

úterý 14.30 - 16.00

1. schůzka 4. 10. 2022

 

Umělecké tvoření a řezbářství

Pavel Kodad

středa 13.30 - 15.00

Základy řezbářství, sochařství, práce se dřevem,

kostí, kamenem

1. schůzka 5. 10. 2022

 

Jazyková komunikace, logopedická cvičení

Marie Dindová

 

Doučování

Šárka Selnarová - 4. třída

pondělí od 12.45 - 13.30

Veronika Mlčkovská - 5. třída

pondělí od 12.45 - 13.30

Klára Vakočová - český jazyk

středa od 13.10 - 13.55

Darina Kocourková - matematika

pátek od 7.00 - 7.45

Jitka Kolářová - matematika

pondělí od 7.00 - 7.45

čtvrtek od 7.00 - 7.45

Martina Švadlenová - anglický  jazyk

čtvrtek odpoledne - individuální konzultace

Olga Hladíková - 1. třída

pondělí od 11.45 - 12. 30

Jana Ranglová - 3. třída

středa od 12.25 - 13.10

Jana Podlahová - český jazyk

úterý, čtvrtek od 7.00 - 7.45

Simona Jirásková - anglický jazyk

úterý 7.00 - 7.45

 

Kroužky ve školní družině 2022 / 2023

Keramika pro 1. a 2. třídu

Marie Dindová

úterý – 13:00 h. /1x za 14 dní/

 

Keramika pro 3., 4. a 5. třídu

Jindřiška Kolářová

pondělí  - 13:30 h. /1x za 14 dní/

 

Tvořílkové

(výtvarné a kreativní činnosti - včetně origami) pro 1. a 2. třídu

Marie Dindová

úterý – 13:00 h. /1x za 14 dní/

 

Tvořílkové

 (výtvarné a kreativní činnosti) pro 3., 4. a 5. třídu

Jindřiška Kolářová

pondělí  - 13:30 h. /1x za 14 dní/

 

Hubák - jazyková komunikace pro 1. a 2. třídu

Marie Dindová

středa – 12:30 h.

 

Jogínci – jóga dance pro dívky 3., 4. a 5. třídy

Jindřiška Kolářová

středa – 13:30 h.

 

Na naší škole působí již několik let ZUŠ Tábor 

Zaměření výuky :

 - klavír

- flétna 

- kytara

 

Angličtina pro děti s rodilým mluvčím 

čtvrtek 12.00 - 15.30

Mgr.Martina Švadlenová
tel.77436169
martina.svadlenova@gmail.com

www.anglictinasrodiloumluvci.cz

 

2021/2022

Čtenářský klub

Jana Podlahová - 9. třída

pondělí od 13.30 - 15.00

Klára Vakočová - 6. a 7. třída

pondělí od 13.30 - 15.00

Veronika Mlčkovská - 4. třída

středa od 13.15 - 14.00

 

Kroužek informatiky

Jana Ranglová - 5.třída

pondělí od 12.50 - 13.35

 

Tvoření

Veronika Mlčkovská / 4. třída /

pondělí 12.45 - 14.15 - sudé týdny

 

Florbal

Jiří Kravar - skupina starších žáků

                    pátek -  12.45 - 14.15

                   skupina mladších žáků

                       pondělí - 13.15 - 14.45

 

Mladí myslivci a ochránci přírody

Pavel Kodad

úterý 14.30 - 16.00

 

 

Práce s přírodními materiály

Pavel Kodad

středa 13.30 - 15.00

Základy řezbářství, sochařství, práce se dřevem,

kostí, kamenem

 

Doučování

Šárka Selnarová - 3. třída

pondělí od 12.50 - 13.35

Michaela Smažíková

čtvrtek, pátek - od 7, 20

Darina Kocourková

matematika

čtvrtek od 7.00

Jiří Vaněk

matematika

středa od 7.00

Simona Jirásková

anglický jazyk

pondělí od 7.00

 

Jazyková komunikace, logopedická cvičení

Marie Dindová

 

Elektrotechnický kroužek

Jiří Vozábal

středa - 13.30 - 15.30 - sudé týdny

 

Kroužky ve školní družině

Keramika pro 1. a 2. třídu

Marie Dindová

úterý – 13:00 h. /1x za 14 dní/

 

Keramika pro 3., 4. a 5. třídu

Jindřiška Kolářová

pondělí  - 13:30 h. /1x za 14 dní/

 

Tvořílkové

(výtvarné a kreativní činnosti - včetně origami) pro 1. a 2. třídu

Marie Dindová

úterý – 13:00 h. /1x za 14 dní/

 

Tvořílkové

 (výtvarné a kreativní činnosti) pro 3., 4. a 5. třídu

Jindřiška Kolářová

pondělí  - 13:30 h. /1x za 14 dní/

 

Hubák - jazyková komunikace pro 1. a 2. třídu

Marie Dindová

středa – 12:30 h.

 

Jogínci – jóga dance pro dívky 3., 4. a 5. třídy

Jindřiška Kolářová

středa – 13:30 h.

 

Parkourový kurz

16.9. - Parkour - ukázka pro zájemce

           17.15 - 18.15 v tělocvičně

 

 

Na naší škole působí již několik let ZUŠ Tábor 

Zaměření výuky :

 - klavír

- flétna 

- kytara

 

Angličtina pro děti s rodilým mluvčím 

čtvrtek 12.00 - 15.30

Mgr.Martina Švadlenová
tel.77436169
martina.svadlenova@gmail.com

www.anglictinasrodiloumluvci.cz

 

Tancujeme s ATAKEM

Pondělí - 18.00 - 19.00

Středa - 17.30 - 19.30